Hit enter after type your search item

dlaczego warto być pisarzem internetowym w w świecie wirtualnym ?

You are Reading..

dlaczego warto być pisarzem internetowym w w świecie wirtualnym ?

Czy pomimo tego zarobku lepiej pozostać po stronie czytelnika oraz zachwycać się ich rezultaty obiektywnie?

Od paru lat wielką popularność zyskują blogerzy w Internecie. Możemy rozczłonkować ich na różne typy blogerzy kulinarni, modowi, kosmetyczni, polityczny i inni czy też wideo blogerzy, którzy skończyli pisać, a zaczęli mówić w krótkometrażowych filmikach najczęściej na youtubie. Jest już tyle bloków tematycznych, że każdy z nas myślę odszukał by swoje obszar albo jako czytelnik albo jako sam pisarz. Są osoby, które bardzo nabrały pewności do blogerów, ale są też tacy, którzy odrzucają tą sferę, przyznając brak przeżyć i pragnienie pieniędzy na jeszcze mniej doświadczonych czytelnikach. Trudno się nie akceptować, że blogerki modowe w zasadzie wyznaczają kierunek na kolejne sezony i traktowane są przez niektórych stylistów czy projektantów jak guru zaraz za modelkami.

Jedni blogerzy czynią to dla czystej przyjemności drudzy nie zatajając robią to tylko dla pieniędzy. Coraz częściej firmy zamiast promować się w TV wolą oddać swoje finanse właśnie dla blogera, który poleci najlepsze programy partnerskie wśród zaintrygowanych czytelników. Często jest to daleko idąca droga, ponieważ oprócz bloga, blogerki posługują się także innymi stronami społecznościowymi takimi ja Facebook, Instagram czy Snapchat.

Wydaje mi się, że krąg blogerek stał się trochę niedostępną strefą dla zwykłych blogowiczów, którzy pragną ukazać swoje doświadczenia. Teraz blogowanie łączy się tylko z finansami, a zdobywają je Ci którym udało się wybić. Jednak jest masa blogerek, którym się udało, ale poświęcają tej pracy większość swojego życia zawodowego . takie środowisko osób na pewno wkłada w swoją pracę masę energii oraz przeznacza dużo czasu, ponieważ jest to ich praca docelowa.